usprawniamy.pl

lean management - usprawniamy
Szukasz inspiracji w 2016? Cz. 1

  Pierwsza połowa roku zapowiada się dosyć pracowicie dla osób, które chcą odwiedzić konferencje związane z optymalizacją procesów. Mnogość imprez, głównie związanych z propagowaniem Lean Management, spowodowana jest dużą popularnością tematyki w ostatnich latach. Szczególnie polecam bezpłatne konferencje gdzie niewielkim kosztem można posłuchać, zainspirować się od praktyków ciągłego doskonalenia.

 

  • 18.04.2016 Warszawa - Bezpłatna

Lean management w ochronie zdrowia. Na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się Konferencja Inauguracyjna (tzw. Kick-Off Meeting). Będzie to okazja do zapoznania się z założeniami projektu oraz wstępnymi rezultatami fazy badawczej.

http://www.leanoz.pl/news/

 

  • 19-20.04.2016 Rzeszów - Płatna

Druga edycja Konferencji Menadżerów Jakości Produkcji i Logistyki. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie Kaizen i Lean management – zdroworozsądkowe podejście do zarządzania.

http://www.langas.pl/szkolenie/35

 

  • 19-21.04.2016 Poznań - Bezpłatna

Otwarta Konferencja Lean. Największa w Europie! Atmosferę konferencji budują jej uczestnicy, którzy od 6 lat spotykają się aby dzielić się swoimi doświadczeniami. W czasie konferencji będzie można spotkać ludzi o tych samych zainteresowaniach i wyzwaniach.

http://www.konferencjalean.pl/konferencje/2016/o-konferencji/

 

  • 19.05.2016 Stacja Kolejki Wąskotorowej w Rudach - Płatna

IX Konferencja Lean Camp. Formuła Konferencji nastawiona jest na praktykę, wymienisz się doświadczeniami i uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania od osób doświadczonych w skutecznym wdrażaniu Lean.

http://instytutdp.com/konferencje/ix-konferencja-lean-camp-18-19-05-2016-na-Slasku-rejestracja-rusza-w-marcu-7.html

 

  • 20 maja 2016 r. Rzeszów - Płatna

VI Konferencja Lean Learning Academy. „Koncepcja Lean Manufacturing a Zrównoważony Rozwój Przedsiębiorstw". Organizowana przez Politechnikę Rzeszowską, która jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Lean Learning Academy.

https://leanacademy.portal.prz.edu.pl/pl/konferencja/

 

  • 2.06.2016 Wrocław  - Bezpłatna

XII Konferencja Lean Six Sigma. Podczas najbliższej edycji organizatorzy szykują małą rewolucję, której pomysł przynieśli sami uczestnicy wypowiadając się w konferencyjnych ankietach. Wydarzenie oferuje bezpłatną część prelekcyjną i płatne warsztaty.

http://abk.pl/pl/konferencja-wroclaw/

 

  • 6-9.06.2016 Warszawa - Płatna

Światowa konferencja Quick Response Manufacturing 2016. Konferencja pozwoli wymienić się doświadczeniami związanymi z QRM. Uczestnicy będą mogli dostosować program do swoich potrzeb, wybierając spośród bogatej i różnorodnej oferty prezentacji i warsztatów.

http://worldqrmconference.com/PL/

 

  • 7-9.06.2016 Wrocław - Płatna

Konferencja Lean Management dla produkcji i usług. Organizatorem jest Lean Enterprise Institute Polska. Goście z zagranicy: John Shook, Samuel Obara, Mike Orzen, Chris Vogel i José Fero.

http://leankonf.pl/

 

 

Jeżeli wiesz o ciekawych wydarzeniach które mogą zainspirować innych pisz w komentarzach.

 

14 kwietnia 2016
17 października 2017
  Konferencja Lean to okazja do podejrzenia ciekawych rozwiązań i złapania inspiracji, które można wykorzystać w swojej pracy. Na tegorocznej edycji
19 maja 2017
28-29 września 2017 r. w Katowicach odbędzie się  IV edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing a portal usprawniamy.pl ma przyjemność być
21 marca 2017
  Chcesz poprawić wyniki firmy, masz problem z którym sobie nie radzisz, twoi ludzie nie są w stanie spełnić oczekiwań klientów,
05 listopada 2016
  Lean Management wywodzi się z produkcji i z nią jest kojarzony najczęściej. W materiale poniżej Michał Sadowski z Brand24 pokazuje